جعفر رضازاده

مشاور مدیریت راهبردی منابع انسانی

آدرس

آذربایجان غربی، ارومیه، خیام جنوبی، کوچه احمدی، پاساژ خیام، طبقه سوم، واحد چهاردهم

بیوگرافی استاد

مشاور مدیریت راهبردی منابع انسانی است و برای رسیدن به درجه مشاوره، بیش از ۲۰ سال کار اجرایی و پژوهشی در حوزه انسانی انجام داده است. در این سالها از تحقیق روی بزهکاران نوجوان در زندان گرفته تا برنامه ریزی برای دانشجویان و مدیران را در کارنامه خود دارد که با دوره مشاوره پیشرفته برنامه ریزی کسب و کار تکمیل شده است. در صورتیکه با ایشان آشنایی پیدا بکنید، تصدیق خواهید کرد که ایشان فردی دلسوز، بسیار مهربان، دارای شخصیتی چندبعدی، بسیار پرانرژی بسیار دقیق و با تجربه است. سالها تلاش ایشان برای توسعه فردی خود و دیگران، در سازمان های مختلف، بین اقشار مختلف مردم همچون زنان سرپرست خانوار، نوجوانان و جوانان، دانش آموزان و دانش جویان و مدیران کسب کار در مدلی خلاصه شده است که آن را در اختیار شما قرار خواهند داد.

ایشان طی سه دهه کارشناسی، مدیریت و مشاوره؛ به دنبال ایجاد روش هایی بوده است که بتوان با سرعت و کیفیت بالا، مسایل روانی و اجتماعی افراد را برطرف کرد. ایشان در این مسیر با بهره گیری از رشته روانشناسی و مدیریت و مدلهای مشاوره به روز، روش هایی منحصر به فردی چون برنامه راهبرد شخصی را طراحی کرده و در دوره دکتری خود نیز این مسیر را در حد مدیریت راهبردی منابع انسانی ادامه داده است.

بیشترین تمرکز ایشان روی افرادی با سنین بین ۱۸ تا ۵۰ سالگی بوده است. در این سنین داشتن نقشه ای برای آینده که بتواند علاوه بر ایجاد آرامش روانی، تصمیمات راهبردی در رابطه با اشتغال و زندگی مشترک را نیز پی ریزی نماید، بسیار ضروری است.همه شما ایشان را دوست خواهید داشت، آنچنان که همه ما ایشان را بسیار دوست داریم.

دوره های ارائه شده توسط این مدرس