جعفر رضازاده

(متخصص توسعه منابع انسانی)

20 سال

سابقه مشاوره و کار اجرایی

5000 ساعت

سابقه آموزش کسب و کار

3000 عدد

سابقه مشاوره کسب و کار

جلسه مشاوره

اینجا شروع آینده موفق شماست!

• جلسات مشاوره آنلاین خواهد بود و در صورت نیاز به جلسه حضوری اطلاع دهید.

• از طریق سرویس مشاوره آنلاین ما، در هر زمان و مکانی که هستید می توانید به راحتی با مشاوران مجرب ما ارتباط برقرار کنید.

• در صورت درخواست شما، جلسات ضبط و مستند می شود تا در صورت نیاز بتوانید مجددا مرور کنید.

• فقط کافیست وقت مشاوره خود را از قبل رزرو کنید و از مزایای مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

• برای رزرو وقت از طریق سایت یا تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید.

سوالات پرتکرار

مدت زمان جلسات مشاوره

ما مدت زمان جلسات مشاوره را بر اساس نیازهای شما تنظیم می‌کنیم. هر جلسه مشاوره 45 دقیقه است اما شما می‌توانید زمان بیشتر را درخواست کنید. حداقل مدت زمان جلسات 30 دقیقه است. بنابراین زمان جلسات را بر اساس نیاز خود تعیین کنید و در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

تعداد شرکت‌کنندگان در جلسات مشاوره

توصیه می‌کنیم حداکثر 5 نفر در هر جلسه مشاوره حضور داشته باشند. حضور افراد کلیدی تصمیم‌گیر در جلسه بسیار مهم است. چنانچه لازم است تعداد افراد بیشتری حضور داشته باشند می‌توانیم با هماهنگی قبلی و بر اساس نیاز شما عمل کنیم.

مشاوره متناسب با نیازهای خاص کسب و کار شما

ما می‌دانیم که هر حوزه ای نیازها و چالش‌های منحصربه‌فرد خود را دارد. قبل از رزرو جلسه مشاوره، در صورت نیاز با ما صحبت کنید تا بتوانیم خدمات مشاوره‌ای متناسب و مفیدی را برای شما طراحی نماییم.

استفاده بهینه از جلسات مشاوره

ما می‌دانیم که معرفی کامل خودتان، مطرح کردن موضوع مشاوره و همینطور پرسیدن تمام سوالات در 45 دقیقه دشوار است. به همین دلیل، قبل از جلسه فرمی برای شما ارسال می‌کنیم تا اطلاعات لازم را جمع‌آوری نماییم. در جلسه نیز با برنامه‌ریزی، مهم‌ترین سوالات و نیازهای شما مدنظر قرار می‌گیرد تا بهترین استفاده از زمان صورت گیرد. پس نگران زمان نباشید. ما برای بهره‌مندی حداکثری شما از مشاوره برنامه‌ریزی لازم را انجام می‌دهیم.

پشتیبانی مستمر پس از جلسات مشاوره

ما پس از اتمام جلسات مشاوره نیز همراه شما خواهیم بود. تیم پشتیبانی ما آماده پاسخگویی به سوالات و راهنمایی شما در خصوص اجرای راهکارهای ارائه شده هستند. همچنین در صورت نیاز می توانید درخواست جلسات مشاوره تکمیلی را بدهید. ارتباط با مشاوران ما حتی پس از اتمام جلسات ادامه خواهد داشت تا اطمینان حاصل کنیم که به اهدافتان دست یافته اید.

مدیریت جلسات مشاوره در شرایط اورژانسی

می‌دانیم گاهی اوقات مشکلات اضطراری مانع از حضور شما در جلسه مشاوره می‌شود. در این شرایط کافی است حداقل 24 ساعت قبل از جلسه با ما تماس بگیرید تا وقت جدیدی را هماهنگ کنیم. مشاوران ما با درک شرایط شما، برنامه‌ریزی مجددی را برای جلسه انجام می‌دهند. سعی می‌کنیم با انعطاف‌پذیری زمانی، مشکلات احتمالی را مرتفع کنیم تا شما بتوانید به بهترین نحو از خدمات مشاوره بهره‌مند شوید.

چطور می‌توانیم جلسه را لغو یا تغییر دهیم؟

کافیست حداقل 24 ساعت قبل با ما تماس بگیرید تا زمان جدیدی هماهنگ کنیم.

معرفی استاد

جعفر رضازاده

استاد رضا زاده مشاور مدیریت راهبردی منابع انسانی است و برای رسیدن به درجه مشاوره، بیش از ۲۰ سال کار اجرایی و پژوهشی در حوزه انسانی انجام داده است. در این سالها از تحقیق روی بزهکاران نوجوان در زندان گرفته تا برنامه ریزی برای دانشجویان و مدیران را در کارنامه خود دارد که با دوره مشاوره پیشرفته برنامه ریزی کسب و کار تکمیل شده است. در صورتیکه با ایشان آشنایی پیدا بکنید، تصدیق خواهید کرد که ایشان فردی دلسوز، بسیار مهربان، دارای شخصیتی چندبعدی، بسیار پرانرژی بسیار دقیق و با تجربه است. سالها تلاش ایشان برای توسعه فردی خود و دیگران، در سازمان های مختلف، بین اقشار مختلف مردم همچون زنان سرپرست خانوار، نوجوانان و جوانان، دانش آموزان و دانش جویان و مدیران کسب کار در مدلی خلاصه شده است که آن را در اختیار شما قرار خواهند داد.
ایشان طی سه دهه کارشناسی، مدیریت و مشاوره؛ به دنبال ایجاد روش هایی بوده است که بتوان با سرعت و کیفیت بالا، مسایل روانی و اجتماعی افراد را برطرف کرد. ایشان در این مسیر با بهره گیری از رشته روانشناسی و مدیریت و مدلهای مشاوره به روز، روش هایی منحصر به فردی چون برنامه راهبرد شخصی را طراحی کرده و در دوره دکتری خود نیز این مسیر را در حد مدیریت راهبردی منابع انسانی ادامه داده است. بیشترین تمرکز ایشان روی افرادی با سنین بین ۱۸ تا ۵۰ سالگی بوده است. در این سنین داشتن نقشه ای برای آینده که بتواند علاوه بر ایجاد آرامش روانی، تصمیمات راهبردی در رابطه با اشتغال و زندگی مشترک را نیز پی ریزی نماید، بسیار ضروری است.همه شما ایشان را دوست خواهید داشت، آنچنان که همه ما ایشان را بسیار دوست داریم.

درخواست مشاوره

(ضروری)
(ضروری)
اگر موردی رو باید به ما بگی اینجا بنویس
این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
(ضروری)
ایمیل
اگر موردی رو باید به ما بگی اینجا بنویس